Header

Vyhledávání

www.jetix.cz
Právě se nacházíte na stránkách fansitu, který se zaobírá produkcí stanice Jetix TV. Naleznete zde popis této dětské televizní stanice, aktuální TV program, informace o vysílaných seriálech, tv online, online hry a ještě mnohem více. Dobře se zde bavte. Oficiální stránky stanice naleznete na adrese www.jetix.cz

Sledujte co nového právě dělá herečka Miley Cyrus ze seriálu Hannah Montana. Aktuální fotky Miley Cyrus naleznete zdarma na našem webu.
Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.
Hry Kim Possible
Kim Possible je americký animovaný televizní seriál, který vysílá televizní stanice Jetix TV. Hlavní hrdinkou je krásná středoškolačka, která se jmenuje Kim. Právě ona zachraňuje své město a v podstatě i celý svět před proradnými zločinci. Na motivy seriálu vznikly i hry Kim Possible a jednu z nich si můžete zahrát i zde. Pro zobrazení hry klikněte na obrázek.

Kim Possible

Seriály na Jetix Tv

Bezvaportal.cz


Podporujeme

 • Plánujete dovolenou do Karibiku? Pak je Kuba to správné místo pro Vás.
  Varadero nabízí jak levné tak i luxusní ubytování a na výlet si můžete zajet na místa jako je Havana nebo třeba Santiago de Cuba.
 • Řecký ostrov Rhodos nabízí návštěvníkům teplé počasí a celou řadu zajímavých památek. Čekají na Vás báječná letoviska jako je např. nikdy nespící Faliraki nebo klidnější Kolymbia.
 • Na TV Prima běží opět seriál Čarodějky. Pokud jste nějaký díl propásli, můžete se na něj zdarma podívat na stránce Čarodějky online.
 • Pokud se chcete dozvědět více o televizní stanici Jetix, navštivte fanouškovské stránky, více na www.jetix.watchtv.cz.
 • Nalaďte si novou televizní stanici TV Barrandov. Díky digitálnímu vysílání ji můžete sledovat zdarma. Takže nezapomeňte, nalaďte si TV Barandov.
 • Český sitcom Comeback je opět na televizních obrazovkách. Sledujte jej každou středu na Nově.
 • Dětský seriál H2O Stačí přidat vodu sledujte pravidelně na Jetix TV.
 • Reality show Výměna manželek je zpět. Sledujte ji každou neděli na TV Nova.
 • Máte chuť na něco dobrého? Babicovy dobroty Vám naservírují super recepty.
 • Auto Show Top Gear startuje od dubna na TV Cool.

Bionicle

Bionicle Příběhy Bionicle jsou inspirovány populární stavební hračkou pro děti od firmy Lego, která nese stejnojmený název Bionicle. Tato hračka si získala obrovskou popularitu po celém světě a nepřetržitě se výrábí již devátým rokem. Název této hračky je anglickou složeninou. První polovina slova "Bio" značí biologický a "nicle" značí kroniku.

Bionicle nám výpráví příběh fiktivního světa jehož prostory obývají tvorové, kteří jsou složeny napůl z mechanických a napůl z živých částí. V tomto fantastickém světě proti sobě strojí strana světla a strana temna. Ty spolu svádějí boj, ve kterém figurují hrdinové ovládající přírodní živly.

Součástí tohoto magického světa je nově i série Bionicle glatorian, která přidává nové postavy a Bionicle příběhy.

www.Bionicle.com

Na webové stránce Bionicle.com si můžete prohlédnout prezentaci vše postaviček z kultu Bionicle. Po kliknutí na obrázek níže budete přesměrování na oficiální stránku.

Bionicle

Bionicle hry

Pokud máte rádi Bionicle hry pak jistě ocenítě následující flashovou gamesku s motivem hraček Bionicle. Hru ovládáte za pomocí šipek.

Bionicle
HACK