Header

Vyhledávání

www.jetix.cz
Právě se nacházíte na stránkách fansitu, který se zaobírá produkcí stanice Jetix TV. Naleznete zde popis této dětské televizní stanice, aktuální TV program, informace o vysílaných seriálech, tv online, online hry a ještě mnohem více. Dobře se zde bavte. Oficiální stránky stanice naleznete na adrese www.jetix.cz

Sledujte co nového právě dělá herečka Miley Cyrus ze seriálu Hannah Montana. Aktuální fotky Miley Cyrus naleznete zdarma na našem webu.
Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.
Hry Kim Possible
Kim Possible je americký animovaný televizní seriál, který vysílá televizní stanice Jetix TV. Hlavní hrdinkou je krásná středoškolačka, která se jmenuje Kim. Právě ona zachraňuje své město a v podstatě i celý svět před proradnými zločinci. Na motivy seriálu vznikly i hry Kim Possible a jednu z nich si můžete zahrát i zde. Pro zobrazení hry klikněte na obrázek.

Kim Possible

Seriály na Jetix Tv

Bezvaportal.cz


Podporujeme

 • Plánujete dovolenou do Karibiku? Pak je Kuba to správné místo pro Vás.
  Varadero nabízí jak levné tak i luxusní ubytování a na výlet si můžete zajet na místa jako je Havana nebo třeba Santiago de Cuba.
 • Řecký ostrov Rhodos nabízí návštěvníkům teplé počasí a celou řadu zajímavých památek. Čekají na Vás báječná letoviska jako je např. nikdy nespící Faliraki nebo klidnější Kolymbia.
 • Na TV Prima běží opět seriál Čarodějky. Pokud jste nějaký díl propásli, můžete se na něj zdarma podívat na stránce Čarodějky online.
 • Pokud se chcete dozvědět více o televizní stanici Jetix, navštivte fanouškovské stránky, více na www.jetix.watchtv.cz.
 • Nalaďte si novou televizní stanici TV Barrandov. Díky digitálnímu vysílání ji můžete sledovat zdarma. Takže nezapomeňte, nalaďte si TV Barandov.
 • Český sitcom Comeback je opět na televizních obrazovkách. Sledujte jej každou středu na Nově.
 • Dětský seriál H2O Stačí přidat vodu sledujte pravidelně na Jetix TV.
 • Reality show Výměna manželek je zpět. Sledujte ji každou neděli na TV Nova.
 • Máte chuť na něco dobrého? Babicovy dobroty Vám naservírují super recepty.
 • Auto Show Top Gear startuje od dubna na TV Cool.

Camp Rock

Camp Rock film Camp Rock je americký komediální film, který byl natočen v roce 2008. Premiéru v kině bohužel neměl, protože už při jeho tvorbě bylo předem dohodnuto, že Camp Rock poběží rovnou v televizi. Film vypráví příběh o dívce jménem Mitchie, která má stejně jako miliony dívek po celém světě sen, stát se úspěšnou zpěvačkou. Prorazit je ale čím dál těžší a tak se Mitchie naskytuje možnost prorazit na akci, která se jmenuje Camp Rock. Aby jako obyčejný dívka ve světě bohatých a slavných zapadla, rozhodne se trochu lhát o svém životě. Její plány na život zpěvačky se začnou odvíjet trochu jiným směrem než by chtěla. Letní zábava právě začíná.

V hlavních rolích ve filmu Camp Rock uvidíte herce jako např. Demi Lovato, Joe Jonas, Kevin Jonas, Nick Jonas nebo Alyson Stoner. Film doprovází také úspěšný Camp Rock soundtrack, který plně dotváří atmosféru filmu. Film zaznamenal poměrně velký úspěchu, takže není vyloučeno, že se bude natáčet i Camp Rock 2.

Camp Rock ke shlédnutí

Zde máte ke shlédnutí trailer na film Camp Rock. Můžete tak vidět jak vypadá Camp Rock online. Kdo ví, třeba se dočkáme pokračování ve formě Camp Rock 2.

Camp Rock mp3

Zde naleznete názvy písniček které obsahuje Camp Rock soundtrack. Každá Camp Rock mp3 je obsažena v kompletním znění.

1. "We Rock"

2. "Play My Music"

3. "Gotta Find You"

4. "Start the Party"

5. "Who Will I Be?"

6. "This is Me"

7. "Hasta La Vista"

8. "Here I Am"

9. "Too Cool"

10. "Our Time Is Here"

11. "2 Stars"

12. "What It Takes"

HACK

Camp Rock fotky

Zde můžete mrknout na Camp Rock fotky.

Camp Rock Camp Rock Camp Rock
HACK