Header

Vyhledávání

www.jetix.cz
Právě se nacházíte na stránkách fansitu, který se zaobírá produkcí stanice Jetix TV. Naleznete zde popis této dětské televizní stanice, aktuální TV program, informace o vysílaných seriálech, tv online, online hry a ještě mnohem více. Dobře se zde bavte. Oficiální stránky stanice naleznete na adrese www.jetix.cz

Sledujte co nového právě dělá herečka Miley Cyrus ze seriálu Hannah Montana. Aktuální fotky Miley Cyrus naleznete zdarma na našem webu.
Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.
Hry Kim Possible
Kim Possible je americký animovaný televizní seriál, který vysílá televizní stanice Jetix TV. Hlavní hrdinkou je krásná středoškolačka, která se jmenuje Kim. Právě ona zachraňuje své město a v podstatě i celý svět před proradnými zločinci. Na motivy seriálu vznikly i hry Kim Possible a jednu z nich si můžete zahrát i zde. Pro zobrazení hry klikněte na obrázek.

Kim Possible

Seriály na Jetix Tv

Bezvaportal.cz


Podporujeme

 • Plánujete dovolenou do Karibiku? Pak je Kuba to správné místo pro Vás.
  Varadero nabízí jak levné tak i luxusní ubytování a na výlet si můžete zajet na místa jako je Havana nebo třeba Santiago de Cuba.
 • Řecký ostrov Rhodos nabízí návštěvníkům teplé počasí a celou řadu zajímavých památek. Čekají na Vás báječná letoviska jako je např. nikdy nespící Faliraki nebo klidnější Kolymbia.
 • Na TV Prima běží opět seriál Čarodějky. Pokud jste nějaký díl propásli, můžete se na něj zdarma podívat na stránce Čarodějky online.
 • Pokud se chcete dozvědět více o televizní stanici Jetix, navštivte fanouškovské stránky, více na www.jetix.watchtv.cz.
 • Nalaďte si novou televizní stanici TV Barrandov. Díky digitálnímu vysílání ji můžete sledovat zdarma. Takže nezapomeňte, nalaďte si TV Barandov.
 • Český sitcom Comeback je opět na televizních obrazovkách. Sledujte jej každou středu na Nově.
 • Dětský seriál H2O Stačí přidat vodu sledujte pravidelně na Jetix TV.
 • Reality show Výměna manželek je zpět. Sledujte ji každou neděli na TV Nova.
 • Máte chuť na něco dobrého? Babicovy dobroty Vám naservírují super recepty.
 • Auto Show Top Gear startuje od dubna na TV Cool.

Hannah Montana

Picture Hannah Montana je televizní seriál, který se pravidelně vysílá na dětské televizní stanici Jetix. Seriál vypráví příběh o mladé dívce, která se jmenuje Miley Stewart. Miley je celkem obyčejná divka, která tráví čas podobně jako její vrstevníci. Chodí do školy, baví se s kamarády, zkrátka nic neobvyklého. Nicméně večer se ale Miley mění v superhvězdnou zpěvačku která se jmenuje Hannah Montana. Tento dvojí život před svým okolím úzkostlivě skrývá a tak není divu, že okolo tajemství často chodí jako kolem horké kaše, což sebou samozřejmě nese spousta zábavy a zajímavých příhod. První díl tohoto populárního televizního seriálu můžete vidět níže.

Hannah Montana online

Zde se můžete podívat na první díl epizody Hannah Montana. Epizoda je v češtině, každý soubor obsahuje část prvního dílu, takže je potřeba si je pustit postupně tak jak jdou v řadě za sebou. Díky tomu můžete sledovat Hannah Montana online. V případě zájmu sem můžeme umístit další epizody tohoto seriálu.Fotky Hannah Montana

Kliknutím na fotku zobrazíte plný náhled. Obrázky Hannah Montana do svého počítače uložíte tak, že na obrázek kliknete pravým tlačítkem myši a zvolíte možnost uložit jako.

Hannah Montana Hannah Montana Hannah Montana Hannah Montana

HACK