Header

Vyhledávání

www.jetix.cz
Právě se nacházíte na stránkách fansitu, který se zaobírá produkcí stanice Jetix TV. Naleznete zde popis této dětské televizní stanice, aktuální TV program, informace o vysílaných seriálech, tv online, online hry a ještě mnohem více. Dobře se zde bavte. Oficiální stránky stanice naleznete na adrese www.jetix.cz

Sledujte co nového právě dělá herečka Miley Cyrus ze seriálu Hannah Montana. Aktuální fotky Miley Cyrus naleznete zdarma na našem webu.
Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.
Hry Kim Possible
Kim Possible je americký animovaný televizní seriál, který vysílá televizní stanice Jetix TV. Hlavní hrdinkou je krásná středoškolačka, která se jmenuje Kim. Právě ona zachraňuje své město a v podstatě i celý svět před proradnými zločinci. Na motivy seriálu vznikly i hry Kim Possible a jednu z nich si můžete zahrát i zde. Pro zobrazení hry klikněte na obrázek.

Kim Possible

Seriály na Jetix Tv

Bezvaportal.cz


Podporujeme

 • Plánujete dovolenou do Karibiku? Pak je Kuba to správné místo pro Vás.
  Varadero nabízí jak levné tak i luxusní ubytování a na výlet si můžete zajet na místa jako je Havana nebo třeba Santiago de Cuba.
 • Řecký ostrov Rhodos nabízí návštěvníkům teplé počasí a celou řadu zajímavých památek. Čekají na Vás báječná letoviska jako je např. nikdy nespící Faliraki nebo klidnější Kolymbia.
 • Na TV Prima běží opět seriál Čarodějky. Pokud jste nějaký díl propásli, můžete se na něj zdarma podívat na stránce Čarodějky online.
 • Pokud se chcete dozvědět více o televizní stanici Jetix, navštivte fanouškovské stránky, více na www.jetix.watchtv.cz.
 • Nalaďte si novou televizní stanici TV Barrandov. Díky digitálnímu vysílání ji můžete sledovat zdarma. Takže nezapomeňte, nalaďte si TV Barandov.
 • Český sitcom Comeback je opět na televizních obrazovkách. Sledujte jej každou středu na Nově.
 • Dětský seriál H2O Stačí přidat vodu sledujte pravidelně na Jetix TV.
 • Reality show Výměna manželek je zpět. Sledujte ji každou neděli na TV Nova.
 • Máte chuť na něco dobrého? Babicovy dobroty Vám naservírují super recepty.
 • Auto Show Top Gear startuje od dubna na TV Cool.

Naruto

Naruto Naruto je japonský animovaný seriál, který vysílá televizní stanice Jetix. Naruto na Jetixu vychází z původního komiksu, který se vydává od roku 1999. Na seriálovou adaptaci také volně navazuje Naruto Shippuuden. Jednou z oblíbených epizod Naruto Shippuuden 92. Pokud budete chtít sledovat Naruto Shippuuden online, můžete některé díly zdarma sledovat na Youtube. Většina dílů je na internetu umístěna v poměrně dobré kvalitě, takže stačí použít hledání a váš oblíbený díl si najít.

Naruto online

Pokud jste nějaký díl Naruto propásli, nic vám nebrání v tom sledovat Naruto online. Malou uchutnávku naleznete i na těchto stránkách.

Obrázky Naruto

Pokud hledáte hentai naruto obrázky pak jste tady bohužel špatně. Pokud ale hledáte naruto obrázky na plochu pak můžete použít ty, které naleznete níže.

Naruto Naruto Naruto
HACK

Hry Naruto

Pokud se nudíte a chcete si zahrát nějakou tu gamesku, připravili jsme pro vás naruto hry. Jednu z nich naleznete níže. Cílem hry je klikat na obrázek, který je zobrazen jenom jednou. Takové pexeso obráceně. Obrázky se rychle mění takže je třeba mít dobrý postřeh. Příjemnou zábavu.

Online hry
HACK

Naruto-arena.com


Naruto arena Naruto arena je online hra inspirovaná seriálem Naruto. Máte zde možnost vybrat si zde z několika postav a s nimi se pustit do hraní. Celkem máte na výběr 3 naruto postavy, celkově z 16. Vaším cílem je souboj s protihráčem. Na útok máte celkem 60 sekund. Můžete samozřejmě používat i obranu, průběh souboje je čistě jen na vás. Součástí hry jsou i naruto arena mise, do kterých můžete zapojit i své spoluháče. Tuto online hru naleznete na adrese wwww.naruto-arena.com.
HACK

Hentai Naruto

Po úspěchu komiksu a seriálu Naruto vzniklo několik doprovodných produktů, které se chtěli svézt úspěchu této fenomenální tvorby. Mezi ty povedenější věci patří např. hry naruto, nicméně objevují se zde i méně slušné formy propagace tohoto seriálu. Jednou z nich je i např. hentai naruto. Tyto obrázky, ačkoliv stále kreslené, by v žádném případě neměli vidět děti a proto zde před nimi důrazně varujeme. Hentai Naruto je odnož, která nemá se seriálem ani komiksem nic společného. Hentai je druh lechtivý aktů, na kterých nefigurují skuteční lidé, ale animované postavičky, nicméně jsou zde odhaleni v celé své kráse. Z pochopitelných důvodů zde tyto hentai obrázky nenajdete.
HACK