Header

Vyhledávání

www.jetix.cz
Právě se nacházíte na stránkách fansitu, který se zaobírá produkcí stanice Jetix TV. Naleznete zde popis této dětské televizní stanice, aktuální TV program, informace o vysílaných seriálech, tv online, online hry a ještě mnohem více. Dobře se zde bavte. Oficiální stránky stanice naleznete na adrese www.jetix.cz

Sledujte co nového právě dělá herečka Miley Cyrus ze seriálu Hannah Montana. Aktuální fotky Miley Cyrus naleznete zdarma na našem webu.
Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.
Hry Kim Possible
Kim Possible je americký animovaný televizní seriál, který vysílá televizní stanice Jetix TV. Hlavní hrdinkou je krásná středoškolačka, která se jmenuje Kim. Právě ona zachraňuje své město a v podstatě i celý svět před proradnými zločinci. Na motivy seriálu vznikly i hry Kim Possible a jednu z nich si můžete zahrát i zde. Pro zobrazení hry klikněte na obrázek.

Kim Possible

Seriály na Jetix Tv

Bezvaportal.cz


Podporujeme

 • Plánujete dovolenou do Karibiku? Pak je Kuba to správné místo pro Vás.
  Varadero nabízí jak levné tak i luxusní ubytování a na výlet si můžete zajet na místa jako je Havana nebo třeba Santiago de Cuba.
 • Řecký ostrov Rhodos nabízí návštěvníkům teplé počasí a celou řadu zajímavých památek. Čekají na Vás báječná letoviska jako je např. nikdy nespící Faliraki nebo klidnější Kolymbia.
 • Na TV Prima běží opět seriál Čarodějky. Pokud jste nějaký díl propásli, můžete se na něj zdarma podívat na stránce Čarodějky online.
 • Pokud se chcete dozvědět více o televizní stanici Jetix, navštivte fanouškovské stránky, více na www.jetix.watchtv.cz.
 • Nalaďte si novou televizní stanici TV Barrandov. Díky digitálnímu vysílání ji můžete sledovat zdarma. Takže nezapomeňte, nalaďte si TV Barandov.
 • Český sitcom Comeback je opět na televizních obrazovkách. Sledujte jej každou středu na Nově.
 • Dětský seriál H2O Stačí přidat vodu sledujte pravidelně na Jetix TV.
 • Reality show Výměna manželek je zpět. Sledujte ji každou neděli na TV Nova.
 • Máte chuť na něco dobrého? Babicovy dobroty Vám naservírují super recepty.
 • Auto Show Top Gear startuje od dubna na TV Cool.

Pokémon

Pokémon Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostris nostrud e xercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolois nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Pokémon online

Zde můžete mrknout na původní znělku seriálu Pokémon, která byla vysílána na televizi Nova. Znělka pro Pokémon diamant a perla je trochu jiná, ta byla právě vysílána na Jetix Tv. I tak ale můžete sledovat intro Pokémon online.

Pokémon hry

Pokud se doma nudíte, můžete si ukrátit dlouhou chvíli hraním online her. Jednu s tématem Pokémonů naleznete i zde. Pokémon hry jsou oblíbené jak v asii, tak u nás. Tato Pokémon hra je zaměřena na vaše znalosti a rychlé rozhodování. Vaším úkolem je podle názvu vybrat postavičku, která k němu patří.

Pokémon
HACK

Pokémon diamant a perla

Zde se můžete podívat jak vypadá intro k seriálu Pokémon diamant a perla.

HACK

Pokémon download

Pokud si chcete zahrát nějakou hru s tématikou pokemonu i offline. Můžete zkusit Pokémon Kawai. Jedná se o logickou hru, takže nastartujte mozek a jdeme na to. Download Pokémon Kawai naleznete zde.
HACK