Header

Vyhledávání

www.jetix.cz
Právě se nacházíte na stránkách fansitu, který se zaobírá produkcí stanice Jetix TV. Naleznete zde popis této dětské televizní stanice, aktuální TV program, informace o vysílaných seriálech, tv online, online hry a ještě mnohem více. Dobře se zde bavte. Oficiální stránky stanice naleznete na adrese www.jetix.cz

Sledujte co nového právě dělá herečka Miley Cyrus ze seriálu Hannah Montana. Aktuální fotky Miley Cyrus naleznete zdarma na našem webu.
Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.
Hry Kim Possible
Kim Possible je americký animovaný televizní seriál, který vysílá televizní stanice Jetix TV. Hlavní hrdinkou je krásná středoškolačka, která se jmenuje Kim. Právě ona zachraňuje své město a v podstatě i celý svět před proradnými zločinci. Na motivy seriálu vznikly i hry Kim Possible a jednu z nich si můžete zahrát i zde. Pro zobrazení hry klikněte na obrázek.

Kim Possible

Seriály na Jetix Tv

Bezvaportal.cz


Podporujeme

 • Plánujete dovolenou do Karibiku? Pak je Kuba to správné místo pro Vás.
  Varadero nabízí jak levné tak i luxusní ubytování a na výlet si můžete zajet na místa jako je Havana nebo třeba Santiago de Cuba.
 • Řecký ostrov Rhodos nabízí návštěvníkům teplé počasí a celou řadu zajímavých památek. Čekají na Vás báječná letoviska jako je např. nikdy nespící Faliraki nebo klidnější Kolymbia.
 • Na TV Prima běží opět seriál Čarodějky. Pokud jste nějaký díl propásli, můžete se na něj zdarma podívat na stránce Čarodějky online.
 • Pokud se chcete dozvědět více o televizní stanici Jetix, navštivte fanouškovské stránky, více na www.jetix.watchtv.cz.
 • Nalaďte si novou televizní stanici TV Barrandov. Díky digitálnímu vysílání ji můžete sledovat zdarma. Takže nezapomeňte, nalaďte si TV Barandov.
 • Český sitcom Comeback je opět na televizních obrazovkách. Sledujte jej každou středu na Nově.
 • Dětský seriál H2O Stačí přidat vodu sledujte pravidelně na Jetix TV.
 • Reality show Výměna manželek je zpět. Sledujte ji každou neděli na TV Nova.
 • Máte chuť na něco dobrého? Babicovy dobroty Vám naservírují super recepty.
 • Auto Show Top Gear startuje od dubna na TV Cool.

Spiderman

Spiderman Spiderman je původní postava ze stejnojmeného kresleného komiksu. Tento komiks má za sebou mnohaletou historii a stále je populární. Vydávají se komiksi, točí se seriály, produkují se filmy, to vše je ovenčené celosvětou mánií, kterou doprovází spousta spidermanových předmětů jako hračky, pc hry, oblečení apod. Zkrátka vše co k pořádné mánii patří a vše na čem mohou majitelé autorských práv zbohatnout. V současnosti je zatím posledním fenoménem trojice filmů a to Spiderman, Spiderman 2 a Spiderman 3. V hlavní roli postavu Spidermana ztvárnil Tobey Maguire.

Spiderman hry

Na motivy komiksu Spiderman vzniklo již nespočet her jak televizních tak počítačových. Spiderman hry se nejvíce ujali především jako arkády, jednoduché hopsačky která zabaví každého. Vznikly ale i akční motivy, přeci jen Spiderman je akční hrdina jak se patří. Demo jedné takové hry si můžete stáhnout i na těchto stránkách. Tato Spiderman hra se jmenuje "SpiderMan Friend or Foe". Stahovat můžete zde. Online flash hry Spiderman 1001 naleznete na adrese www.spiderman.1001hry.cz.

Spiderman

Spiderman 3

Spiderman 3 je třetí filmové zpracování komiksového příběhu o pavoučím muži. Níže naleznete Spiderman online trailer.

HACK

Spiderman 4

Spiderman 4 Spiderman 4 by měl mít v kinech premiéru v roce 2011. Zatím se o tomto dílu příliš neví. V současné době se ještě ani nezačalo s natáčením. Jediné co je jisté je oznámení hlavních rolí. Těch by se měli zhostit jako obvykle Tobey Maguire a Kirsten Dunst. Nutno podotknout, že s každým filmovým dílem Spidermana šla kvalita rapidně dolů, snad se tvůrci více zaměří na samotný příběh, než na všemožné počítačové efekty.


HACK